O naszej firmie - Sauny na wymiar - Fuss
 
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 600 190 837

Istniejemy od 2010 roku, jesteśmy firmą młodą, prężnie się rozwijającą, cały czas doskonalimy swój park maszynowy do produkcji saun. Naszą dewizą jest uczciwość, fachowość i solidność. Sauny wykonujemy bez względu na ich kształt i wielkość. Staramy zaspokoić gusta wszystkich klientów przez atrakcyjną cenę i jakość świadczonych usług.

Jesteśmy w stanie podjąć realizacje Państwa projektów od małych kameralnych saun, po duże i skomplikowane inwestycje: hotele, Spa.
Wystarczy jeden kontakt z nami, by wraz z naszym kompetentnym pracownikiem ustalić wszystkie szczegóły od projektu, wycenę aż po realizację. Podpowiemy Państwu jak sprawnie i szybko krok po kroku, przejść od pierwszego kontaktu z nami po koniec realizacji projektu.

Co nas charakteryzuje na tle konkurencji?

Dyspozycyjność

Cenimy Państwa czas, dlatego szybkie rozwikłanie wszelkich wątpliwości jest kluczem do sukcesu oraz zadowolenia.

Najlepsze rozwiązania

Posiadamy bogate doświadczenie, które już na etapie projektowania obiektu pomaga dobrać odpowiednie technologie i materiały.

Szeroki zakres działania

Zlecenia saun na wymiar realizujemy na terenie całego kraju (a także poza jego granicami) bez żadnych ograniczeń!


Dlaczego my?

Vestibulum id urna

Jakość, kompleksowość, gwarancja.

Wykonujemy sauny na każdy wymiar, sauny fińskie, infrared, sauny hotelowe i ogrodowe. Wykonujemy adaptacje pomieszczeń w piwnicy, łazience i na poddaszu. Każde nietypowe pomieszczenie w Państwa domu zamienimy na oazę ciepła, wyciszenia i kontaktu z naturalnym drewnem.

  • wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno
  • pracujemy na markowych produktach
  • na wszystkie realizacje udzielamy gwarancji
Zapraszamy do zakładki oferta.

Nasze referencje

Referencje stanowią odzwierciedlenie naszej codziennej pracy. Prezentujemy wybrane wpisy, które przedstawiają nie tylko szerokie spektrum naszych klientów, ale także zakres wymagań, którym musimy sprostać.
 
Zapraszamy do zakładki referencje.